קיבוץ גליל ים

אורח החיים בקיבוץ גליל ים

קיבוץ גליל ים הוא חלק מהמועצה האזורית של חוף השרון הנמצא בסמוך להרצליה, וכפי שמרמז שמו הוא נמצא בקירבת חוף הים. מחפשים דירות חדשות בהרצליה? זאת בהחלט יכולה להיות אופציה טובה..

המגורים בקיבוץ המרכזי משלבים בין אווירת הקיבוץ הייחודית ויתרונות החיים הקיבוציים, לצד קירבה לעיר ונוחות של חיי עיר פעילים. בנוסף, הקיבוץ נמצא במרחק של מספר דקות בלבד מאזור התעשייה של העיר אשר מציע אפשרויות תעסוקה רבות.

אורח החיים בקיבוץ גליל ים הם רגועים ושלווים, לא רק בזכות הקירבה לים אלא גם בזכות האווירה הייחודית של הקיבוץ. 

אין ספק כי מגורים בקיבוץ מאפשרים הנאה משני העולמות, מאחר ותוך רגע ניתן לעבור מאווירת הקיבוץ הרגוע לחיי עיר סוערים של הרצליה או תל אביב. לכן פעמים רבות יבחר סוכן נדל"ן בהרצליה להמליץ על המקום.

יועץ נדל"ן בהרצליה
מטבח בהרצליה

המיקום המצוין של גליל ים

בתקופה האחרונה יזמי נדל"ן גילו את המיקום המצוין של קיבוץ גליל ים ומקימים בסביבתו פרוייקטים יוקרתיים אשר יאפשרו למשפחות צעירות לעבור להתגורר באזור. האזור בהחלט יכול להתאים למחפשי דירות בהרצליה

הפרוייקטים מכילים לרוב דירות 4-5 חדרים, אשר מתאימים במיוחד למשפחות צעירות אשר עתידות להתרחב ומעוניינות להשתקע באזור.

קיבוץ גליל ים נהנה גם ממערכת חינוך מצוינת, כאשר הקיבוץ משוייך מבחינה זו למועצה אזורית חוף השרון.

מרכיב זה גם הוא מהווה יתרון משמעותי עבור משפחות צעירות אשר דואגות לעתיד ילדיהם ורוצות לוודא כי קיימת מערכת חינוך טובה באזור.

מחפשים לרכוש דירה באזור גליל ים בהרצליה ? מדובר באופציה אטרקטיבית למחפשי נדל"ן בהרצליה.. פנו עוד היום לבוטיק נדל"ן הרצליה ונשמח לסייע לכם למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

מי אנחנו ?

תמונת פרופיל של עמיר פרסטר מתווך בהרצליה

עמיר פרסטר

עמיר פרסטר הוא תושב הרצליה, סוכן נדל"ן משנת 1999, נשוי עם 3 ילדים. במהלך השנים הגיע להישגים מרשימים ולמחזורי עסקאות גדולים.

" את דרכי בתחום הנדל"ן התחלתי בשנת 1999 ואחרי כ-15 שנים כסוכן נדל"ן, החלטתי להקים משרד משלי ויחד עם שותפי טל גלעדי הקמנו את בוטיק נדל"ן " .

תמונת פרופיל של טל גלעדי מתווך בהרצליה

טל גלעדי

טל גלעדי הוא סוכן נדל"ן הרצלייני, נשוי + 2.  זכה בתואר הבטחת השנה בתיווך , בשל מקצועיותו הרבה והשקעתו בניהול תהליכי הרכישה והמכירה ללקוחותיו.
לטל יש רקורד של סוכן נדל"ן אמין ומקצועי ולקוחות רבים מאוד, המעידים על חוויה נעימה ורגועה בכל תהליך רכישת או מכירת הנכס שלהם.

"היכולת לתת שירות איכותי, מקצועי וליווי צמוד לקהל לקוחותיי במשרד המתמחה בכך, מאפשרת לי להביא לידי ביטוי את ניסיוני הרב בתחום הנדל"ן".