למצוא בקלות בתים למכירה בהרצליה

דרכנו תמצאו מחירים נוחים של בתים בהרצליה

כאשר רוצים לרכוש בית בהרצליה ומבררים על מחירי בתים בהרצליה מגלים כי יש הבדל עצום בין האזורים השונים של העיר.

בתים למכירה בהרצליה פיתוח מתומחרים בכמה עשרות מיליוני שקלים ואף יותר, בעוד בית בהרצליה ב' ניתן למצוא גם בפחות מחמש מיליון שקלים.

לכן כאשר מבררים אודות מחירי בתים בהרצליה הדבר הראשון שיש להחליט עליו הוא אזורים אשר רלוונטיים מבחינת התקציב.

בנוסף, יש לבחור את האזור אשר מושך אתכם ביותר מבחינת סגנון המחייה – האם תעדיפו חיים עירוניים יותר של דירה במרכז העיר, חיים קהילתיים של השכונות החדשות, או חיי יוקרה בהרצליה פיתוח.

יועץ נדל
מטבח בהרצליה

מחירי בתים בהרצליה לא חייבים להיות גבוהים

לאחר שהחלטתם על אזור מסוים, החיפוש אחר בתים למכירה בהרצליה הופך לפשוט בהרבה. כאשר מחפשים בית בהרצליה לרכישה רצוי לחשוב על כמות החדרים אשר תזדקקו להם בטווח הארוך. גם אם כיום מדובר בזוג צעיר ללא ילדים, רכישת דירה היא החלטה לטווח הארוך ולכן כדאי לקחת בחשבון גם חדרים לילדים שיבואו. 

מחירי בתים בהרצליה משתנים גם בהתאם לסוג הנכס – בין וילה גדולה המתפרסת על מספר קומות בהרצליה פיתוח לדירה בפרוייקט בשכונת הרצליה הצעירה ישנו הבדל משמעותי. לכן כאשר מחפשים בתים למכירה בהרצליה יש גם להגדיר את סוג הנכס, כלומר האם אתם מעוניינים בבית פרטי / וילה או דירה בבניין מגורים.

מחפשים בית בהרצליה ורוצים לדעת הכל על מחירי בתים בהרצליה באזורים שונים של העיר ? פנו עוד היום לבוטיק נדל"ן הרצליה לגבי בתים למכירה בהרצליה ונשמח לעמוד לרשותכם.

מי אנחנו ?

תמונת פרופיל של עמיר פרסטר מתווך בהרצליה

עמיר פרסטר

עמיר פרסטר הוא תושב הרצליה, סוכן נדל"ן משנת 1999, נשוי עם 3 ילדים. במהלך השנים הגיע להישגים מרשימים ולמחזורי עסקאות גדולים.

" את דרכי בתחום הנדל"ן התחלתי בשנת 1999 ואחרי כ-15 שנים כסוכן נדל"ן, החלטתי להקים משרד משלי ויחד עם שותפי טל גלעדי הקמנו את בוטיק נדל"ן " .

תמונת פרופיל של טל גלעדי מתווך בהרצליה

טל גלעדי

טל גלעדי הוא סוכן נדל"ן הרצלייני, נשוי + 2.  זכה בתואר הבטחת השנה בתיווך , בשל מקצועיותו הרבה והשקעתו בניהול תהליכי הרכישה והמכירה ללקוחותיו.
לטל יש רקורד של סוכן נדל"ן אמין ומקצועי ולקוחות רבים מאוד, המעידים על חוויה נעימה ורגועה בכל תהליך רכישת או מכירת הנכס שלהם.

"היכולת לתת שירות איכותי, מקצועי וליווי צמוד לקהל לקוחותיי במשרד המתמחה בכך, מאפשרת לי להביא לידי ביטוי את ניסיוני הרב בתחום הנדל"ן".